Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+4
Zokee
The Legend
SirGolatZzo
sammy28
8 participanți

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    sammy28
    sammy28
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 110
    Data de inscriere : 21/02/2014
    Localizare : Calarasi
    Stare de spirit : Glumet

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de sammy28 Sam Feb 22, 2014 5:50 am

    Ar fi mult mai fain daca , ar fi sa se joace si 2vs2 sau 3vs3 
    SirGolatZzo
    SirGolatZzo
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : Fifa 08
    Mesaje : 61
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Data nasterii : 05/12/1996
    Varsta : 27
    Localizare : Hawaii
    Stare de spirit : Beat

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de SirGolatZzo Sam Feb 22, 2014 6:37 am

    de acord cu tine Smile , dar din pacate pt mn GR nu merge..... fac room/intru in fifa dar nu primesc hostu .. , sau daca eu sunt hostu  celalalt nu primeste hostu ........ si nush ce pot sa-i fac , am vb cu multi dar nush...... Oricum 2v2/3v3 e kalumea.
    The Legend
    The Legend
    BANNED
    BANNED


    Ce FIFA jucati : alellxlx
    Mesaje : 37
    Data de inscriere : 21/02/2014
    Localizare : da
    Stare de spirit : da

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de The Legend Sam Feb 22, 2014 10:16 am

    eu sunt PRO !
    Zokee
    Zokee
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : Fifa 08
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Localizare : Bucuresti
    Stare de spirit : Happy

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de Zokee Sam Feb 22, 2014 10:56 am

    PRO
    YouAreNoob
    YouAreNoob
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : FIFA 08
    Mesaje : 15
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Localizare : Bucuresti .
    Stare de spirit : Okey .

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de YouAreNoob Dum Feb 23, 2014 4:39 am

    Pro .
    EaZy
    EaZy
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 21
    Data de inscriere : 20/02/2014
    Localizare : H E R E ;x
    Stare de spirit : Excelenta

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de EaZy Dum Feb 23, 2014 5:28 am

    Si de la mine un PRO
    IstrAtE
    IstrAtE
    BANNED
    BANNED


    Ce FIFA jucati : 08,09 si pes
    Mesaje : 177
    Data de inscriere : 20/02/2014
    Localizare : Bucuresti

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de IstrAtE Dum Feb 23, 2014 6:19 am

    Voi face un sondaj si daca se strang 32 o sa facem o cupa de 2v2 !
    AndyAndrey
    AndyAndrey
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 11
    Data de inscriere : 12/03/2014
    Data nasterii : 03/05/1997
    Varsta : 27
    Localizare : Bucuresti
    Stare de spirit : Buna

    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de AndyAndrey Mier Mar 12, 2014 2:25 pm

    Pro. Foarte frumos. Cel mai probabil 2v2 ar fii mult mai frumos decat 3vs3. Cu cat ami multi,cu atat mai mult lag. 2v2 Ar fii perfect.

    Continut sponsorizat


    Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca : Empty Re: Mult mai frumos si mai interesant ar fi jocul daca :

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Sept 16, 2024 12:17 pm