Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Finala

    мя.яaғa
    мя.яaғa
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 2008
    Mesaje : 343
    Data de inscriere : 19/02/2014
    Localizare : ...
    Stare de spirit : ...

    Finala Empty Finala

    Mesaj Scris de мя.яaғa Vin Mar 28, 2014 4:02 am

    Finala



    3.Teplice - chirica4fifa 3-2  4.Juventus - snoopdogg423



    Se va juca tur timp de 90 minute

    In caz de egalitate se va juca pana in 120 + penalty daca este nevoie


    Ultima editare efectuata de catre мя.яaғa in Sam Mar 29, 2014 11:14 am, editata de 2 ori
    Chirica ~
    Chirica ~
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 158
    Data de inscriere : 10/03/2014
    Localizare : ...
    Stare de spirit : ...

    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de Chirica ~ Sam Mar 29, 2014 6:05 am

    Teplice - Juventus 3-2

    Finala FIFA08_2014_03_29_16_01_22_38
    Forynnn12
    Forynnn12
    CASTIGATOR
    CASTIGATOR


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 143
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Localizare : Bucuresti
    Stare de spirit : Buna

    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de Forynnn12 Sam Mar 29, 2014 6:07 am

    bravo boss! te astept in usc.
    SirGolatZzo
    SirGolatZzo
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : Fifa 08
    Mesaje : 61
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Data nasterii : 05/12/1996
    Varsta : 27
    Localizare : Hawaii
    Stare de spirit : Beat

    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de SirGolatZzo Sam Mar 29, 2014 6:10 am

    Chirica ~ a scris:Teplice - Juventus 3-2

    Finala FIFA08_2014_03_29_16_01_22_38

    un gunoi de copil , mi se plange ca lui nu ai merge hostu  si sa jucam pe al meu Smile)) auzi la el nu ai merge , cu cn plm vorbeste ala Smile)
    in fine jucam la mn si milogu asa pomanagiu castiga cu un penalty si un gol de toata jena , cu o pase la portar si ala o scapa printre picioare si MILOGU ASTA CE PUTEA SA FACA DECAT SA DEA UN GOL SI EL CA POMANAGIU ....
    Eu ratam si pomana asta dadeal kkaturi de goluri ...

    NU AI U FATA BA POMANA DE UEL ........... AI AVUT NOROK CA TE-A TRECUT ALA DE REAL MADRID , CA O SUGEAI CU ALA .. MILOGU DREQ. SI TU IMI SPUI CA EU MA OFTIK , MAI BN NU ZICI NIK SI TACI DREQ SA TE IA CAND BATI CU NISTE GOLURI DE AMATORI, SI MAI SI PLANGI SA NU FI TU HOSTU . .

    PUN PARIU CA ESTI 1000% LA 10000% 0 DAK JOC PE HOSTU TAU Smile)) 
    ORICUM ESTI PRAF SI FARA HOST.
    Chirica ~
    Chirica ~
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 158
    Data de inscriere : 10/03/2014
    Localizare : ...
    Stare de spirit : ...

    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de Chirica ~ Sam Mar 29, 2014 8:58 am

    SirGolatZzo a scris:
    Chirica ~ a scris:Teplice - Juventus 3-2

    Finala FIFA08_2014_03_29_16_01_22_38

    un gunoi de copil , mi se plange ca lui nu ai merge hostu  si sa jucam pe al meu Smile)) auzi la el nu ai merge , cu cn plm vorbeste ala Smile)
    in fine jucam la mn si milogu asa pomanagiu castiga cu un penalty si un gol de toata jena , cu o pase la portar si ala o scapa printre picioare si MILOGU ASTA CE PUTEA SA FACA DECAT SA DEA UN GOL SI EL CA POMANAGIU ....
    Eu ratam si pomana asta dadeal kkaturi de goluri ...

    NU AI U FATA BA POMANA DE UEL ........... AI AVUT NOROK CA TE-A TRECUT ALA DE REAL MADRID , CA O SUGEAI CU ALA .. MILOGU DREQ. SI TU IMI SPUI CA EU MA OFTIK , MAI BN NU ZICI NIK SI TACI DREQ SA TE IA CAND BATI CU NISTE GOLURI DE AMATORI, SI MAI SI PLANGI SA NU FI TU HOSTU . .

    PUN PARIU CA ESTI 1000% LA 10000% 0 DAK JOC PE HOSTU TAU Smile)) 
    ORICUM ESTI PRAF SI FARA HOST.
    ba muie vrei sa iti arat statistica care a fost mai bun ? sa vezi ce posesie aveai de 40 ? =)))))))) fifaristu pulii mele makar taci din gura :-j  si ce is eu de vina daca fundasul si portarul tau is prosti =))) si din penalty nu is eu arbitru sa decid daca e sau nu penalty asa ca taci din gura ne mai intalnim noi si vom vedea care da scor =))))) sclavule
    SirGolatZzo
    SirGolatZzo
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : Fifa 08
    Mesaje : 61
    Data de inscriere : 22/02/2014
    Data nasterii : 05/12/1996
    Varsta : 27
    Localizare : Hawaii
    Stare de spirit : Beat

    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de SirGolatZzo Sam Mar 29, 2014 9:45 am

    Chirica ~ a scris:
    SirGolatZzo a scris:
    Chirica ~ a scris:Teplice - Juventus 3-2

    Finala FIFA08_2014_03_29_16_01_22_38

    un gunoi de copil , mi se plange ca lui nu ai merge hostu  si sa jucam pe al meu Smile)) auzi la el nu ai merge , cu cn plm vorbeste ala Smile)
    in fine jucam la mn si milogu asa pomanagiu castiga cu un penalty si un gol de toata jena , cu o pase la portar si ala o scapa printre picioare si MILOGU ASTA CE PUTEA SA FACA DECAT SA DEA UN GOL SI EL CA POMANAGIU ....
    Eu ratam si pomana asta dadeal kkaturi de goluri ...

    NU AI U FATA BA POMANA DE UEL ........... AI AVUT NOROK CA TE-A TRECUT ALA DE REAL MADRID , CA O SUGEAI CU ALA .. MILOGU DREQ. SI TU IMI SPUI CA EU MA OFTIK , MAI BN NU ZICI NIK SI TACI DREQ SA TE IA CAND BATI CU NISTE GOLURI DE AMATORI, SI MAI SI PLANGI SA NU FI TU HOSTU . .

    PUN PARIU CA ESTI 1000% LA 10000% 0 DAK JOC PE HOSTU TAU Smile)) 
    ORICUM ESTI PRAF SI FARA HOST.
    ba muie vrei sa iti arat statistica care a fost mai bun ? sa vezi ce posesie aveai de 40 ? =)))))))) fifaristu pulii mele makar taci din gura :-j  si ce is eu de vina daca fundasul si portarul tau is prosti =))) si din penalty nu is eu arbitru sa decid daca e sau nu penalty asa ca taci din gura ne mai intalnim noi si vom vedea care da scor =))))) sclavule


    arata ma prostule statistica aia de 40% pe care o am , chiar vreau sa o vad Smile))))) am impresia ca aia e a ta Smile)

    fundasu si portaru meu is prosti ? ala se numeste norok ba pomana proasta , care tu ai avut , si tu vrei sa zici ca imi dai scor cand ne intalnim iar Smile)))))))))))))))) ?????????hahaha loool
    chiar vreau sa vad dak treci jumatea si dak oi face faza cv de gol , sau dak nu la pomana atunci ca asta sti jucator 0 Smile)) si apropo o sa jukam pe hostu tau Smile) sa vedem ce o sa mai zici si atunci Smile)))))) milog pomanagiu Smile)

    P.S: nush care e sclav bai pomana Smile)) cred ca u esti ala sclav care a dat 2 goluri la pomana Smile)) SCLAVETE Sad(

    Continut sponsorizat


    Finala Empty Re: Finala

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Sept 18, 2024 5:30 pm