Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Reclamatii

    Chirica ~
    Chirica ~
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 158
    Data de inscriere : 10/03/2014
    Localizare : ...
    Stare de spirit : ...

    Reclamatii Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de Chirica ~ Mar Mar 25, 2014 10:55 pm

    Aici puteti posta eventualele reclamatii in legatura cu ceilalti playeri!
    Acuzatiile fara dovezi nu se iau in considerare!
    @Me$$y
    @Me$$y
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 2008
    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 28/03/2014
    Localizare : Tecuci
    Stare de spirit : Happy

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de @Me$$y Mier Apr 02, 2014 10:54 am

    Am jucat cu fifa_walcott08 si in retur nu a dat pasa in jumatea lui si din min 80 pana in min 90 a tras de timp..se ducea in coltul terenului si statea acolo si proteja...nu am stiut k trebuie sa am print dar va rog sa luati in considerare acest mesaj

    Am Chesterfield
    Chesterfield 3-0 Gais
    Gais 0-3 Chesterfield
    walcott
    walcott
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08 09 10 11 12 13
    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 01/04/2014
    Localizare : Hong-Kong, China
    Stare de spirit : Happy :)))

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de walcott Mier Apr 02, 2014 10:58 am

    @Me$$y a scris:Am jucat cu fifa_walcott08 si in retur nu a dat pasa in jumatea lui si din min 80 pana in min 90 a tras de timp..se ducea in coltul terenului si statea acolo si proteja...nu am stiut k trebuie sa am print dar va rog sa luati in considerare acest mesaj

    Am Chesterfield
    Chesterfield 3-0 Gais
    Gais 0-3 Chesterfield
    ba lasa ofticarea vezi ca iei bataie de la mine si gata Smile)) nu am tras de timp sa stii am vrut sa te fac la jucatorii tai daca nu stii sa iei o minge =))) adminii sa rezolve cazul ai print ca am tras de timp sau ? eu am prind cand am jucat si te oftici pa
    Chirica ~
    Chirica ~
    MEMBRU
    MEMBRU


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 158
    Data de inscriere : 10/03/2014
    Localizare : ...
    Stare de spirit : ...

    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Chirica ~ Mier Apr 02, 2014 11:02 am

    Chesterfield - Gais ramane scorurile care au fost in meci pentru ca chesterfield nu ai dovezi ca a tras de timp nu ai nimik ... care mai face off are warn


    Chesterfield - Gais 2-3 // 1-3 scor final fara suparare suntem corecti :)asa daca ar face totzi ce campionat ar mai fi :)adu printurile si pun pt tine altfel ramane asa

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Mier Sept 18, 2024 5:29 pm