Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe FIFA-4ALL!
Aici oferim seriozitate si ne asteptam sa primim acelasi lucru in schimb , dorim ca playerii nostri sa fie fairplay si seriosi de aceea avem un regulament destul de strict in privinta limbajului si jocului prestat de cei ce participa in acest campionat. Premiul pentru castigatorul Supercupei este de 5 euro in fiecare sezon, pe viitor vom adauga si un premiu pentru cel mai fairplay jucator. Daca esti serios , fairplay si te simti in stare sa ii invingi pe toti , inscrie-te si tu. Bafta !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    interviu DiAbLo

    Uchiha DiAbLo
    Uchiha DiAbLo
    V.I.P
    V.I.P


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 12/03/2014

    interviu DiAbLo Empty interviu DiAbLo

    Mesaj Scris de Uchiha DiAbLo Joi Mar 13, 2014 9:33 am


    • Nick: DiAbLo

    • Varsta: 19 Ani

    • Rank Dorit: Administrator Fifa08.

    • Experienta Moderat: am avut campionat champion am fost admin pe mai multe

    • Cu ce puteti ajuta comunitatea FL: Cu ce pot

    • De unde ati auzit de noi ? :din massuri:))

    • Timpul Liber pe care-l poti dedica comunitatii: depinde seara stau maii mult 5-6 ore

    • De ce vrei rank pe FIFA-4ALL? : Pentru a ajuta comunitatea cu ce pot.

    • Ce parere ai de STAFF-UL actual al comunitatii ? : o parere buna Very Happy
    Thumba
    Thumba
    V.I.P
    V.I.P


    Ce FIFA jucati : 08
    Mesaje : 84
    Data de inscriere : 21/02/2014
    Data nasterii : 13/01/1993
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Stare de spirit : Castigator

    interviu DiAbLo Empty Re: interviu DiAbLo

    Mesaj Scris de Thumba Joi Mar 13, 2014 9:38 am

    Respins
      interviu DiAbLo 1060658007 


    Ps: Alta functie --> Cerere Noua

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 8:31 am